Rezervácia termínu

Košice

Bezbolestná kozmetická rázová vlna ShockCell

ShockCell je nová a momentálne najúčinnejšia medicínska metóda na odstránenie celulitídy a spevnenie pokožky tela. Vďaka kombinácii troch technológií v jednej ošetrovacej hlavici - piezoelektrickej bezbolestnej rázovej vlny, diatermie a transdermálnej vehikulácie má okamžitý aj dlhodobý hĺbkový efekt pri odstránení prejavov celulitídy, zmenšení objemu a spevnení a vyhladení pokožky tela.

Okrem toho, že je technológia ShockCell úplne bezbolestná, zaisťuje súčasným pôsobením rázovej vlny, rádiofrekvencie a transdermálnej vehikulácie rýchlejšie a efektívnejšie výsledky. Toto nám umožňuje efektívne zmäkčiť a následne rozpustiť tuk v tukových bunkách, najmä v ťažších prípadoch celulitídy, a priniesť dlhodobé výsledky.

Pri ošetrení s ShockCell na ošetrované miesto pôsobia súčasne tri fyzikálne stimulačné energie 

  1. RÁZOVÁ VLNA
  2. RÁDIOFREKVENČNÁ STIMULÁCIA
  3. TRANSDERMÁLNA VEHIKULÁCIA

Samotná rádiofrekvencia TECAR aj rázová vlna sú veľmi efektívne ošetrenia ale pri ich súčasnom pôsobení je účinok výrazne znásobený a pretrvá dlho. Pri správnej úprave pohybového režimu a stravovacích návykov sa po kúre ShockCell problémy s celulitídou už nevrátia alebo dlhodobo výrazne zlepšia.

  • Lipolýza - rozpustenie tuku

Rázová vlna rozpustí prebytočný tuk, ktorý sa pri celulitíde ukladá v podkoží a vytvára vzhľad "pomarančovej  kože".  

Výsledkom je okrem vyhladenia celulitídy aj úbytok tuku na problematických miestach a spevnenie a tvarovanie postavy.

  • Lymfodrenáž - odplavenie tuku

Rádiofrekvenčná stimulácia zabezpečí odplavenie prebytočného tuku, detoxifikáciu a  spolu s rázovou vlnou stimuluje prekrvenie ošetrovanej pokožky.

  • Spevnenie pokožky

Rázová vlna intenzívne stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu - elastickej siete, ktorá zabezpečí spevnenie a pružnosť pokožky. Rádiofrekvenčná stimulácia spolu s rázovou vlnou obnovuje prekrvenie a tým aj okysličenie a výživu pokožky. V zdravej a silnej pokožke sa nadbytočný tuk viac neukladá.

www.kozmetickarazovavlna.sk

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.