Rezervácia termínu

Košice

Naše vybavenie

Bezbolestná rázová vlna s diatermiou

V našom centre ponúkame ošetrenie revolučným prístrojom ShockWave Dual Power, t.j. bezbolestnou rázovou vlnou s diatermiou, ktorá pomáha vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy s pohybovým aparátom - akútne aj chronické diagnózy.

Zistiť viac

Vysokovýkonný Laser HighTherapy Chronic 3

Pri akútnej bolesti vám naši fyzioterapeuti pomôžu pomocou vyskovýkonného lasera s piatimi vlnovými dĺžkami v jednom lúči - Hightherapy Chronic3. Krátka bezbolestná terapia, okamžitá úľava od bolesti.

Zistiť viac

Kĺbová výplň bez ihly - TriJALUX

TriJALUX kĺbovú výplň aplikujeme patentovaným prístrojom TECAR LAB N-Fi, ktorý kombinuje 3 synergicky pôsobiace účinné energie, ktoré zabezpečia infiltráciu účinných látok do ošetrovaného miesta bez nutnosti injekčnej aplikácie. Pomocou lasera a diatermie vám naši terapeuti bez ihly ošetria kĺby a mäkké tkanivá liečivom TriJALUX - fytokomponentu na báze kyseliny hyalurónovej, ozónu a vitamínu C.

Zistiť viac

Bezbolestná kozmetická rázová vlna ShockCell

ShockCell je nová a momentálne najúčinnejšia medicínska metóda na odstránenie celulitídy a spevnenie pokožky tela. Vďaka kombinácii troch technológií v jednej ošetrovacej hlavici - piezoelektrickej bezbolestnej rázovej vlny, diatermie a transdermálnej vehikulácie má okamžitý aj dlhodobý hĺbkový efekt pri odstránení prejavov celulitídy, zmenšení objemu a spevnení a vyhladení pokožky tela.

Zistiť viac

Phorma Laser 3.0 - BioFiller

Laserová terapia, rádiofrekvencia a mezoterapia v jednom prístroji pre tvárové ošetrenia - vyhladzovanie vrások systémom Phorma Beauty - BioFiller ("koktejl" kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a ozónu) pre dokonalú pleť bez vrások.

Zistiť viac
© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia